Newmans VVS

Anlita professionella hantverkare om du vill känna dig trygg med att arbetet utförs med kvalitet!

Förutom stora industriarbeten utför vi på Newmans VVS även installationer och service av bland annat badrum, värmepumpar, värmepannor, fjärrvärme och solvärme åt privatpersoner i Osby (och i Lönsboda, Killeberg, Visseltofta, Örkened, Loshult, Knislinge, Broby, Glimåkra, Sibbhult, Hanaskog, Immeln, Hjärsås, Emmilslöv, Gryt, Östra Broby, Hässleholm, Tyringe, Vinslöv, Bjärnum, Sösdala, Vittsjö, Hästveda, Sjörröd, Tormestorp, Stoby, Vankiva, Ballingslöv, Emmaljunga, Röke, Mala, Älmhult, Diö, Liatorp, Eneryda, Delary, Markaryd, Strömnäsbruk, Traryd och Timsfors med).

Kontakt

Newmans VVS
Fabriksgatan 4
283 31 Osby

Butiken öppen
onsdag till fredag, 13-17

Ring oss på 0479-13441

info@newmansvvs.se

newmansosby

newmansvvs

Martin Persson
VD

martin@newmansvvs.se
0709446206

Mikael Nilsson
Arbetsledare

mikael@newmansvvs.se
0709446204

Niklas Lindquist
Ledande Montör

niklas@newmansvvs.se
0735446214


Niklas Tano
Montör

niklas.t@newmansvvs.se
0733689599

Gustaf Lindblad
Montör

gustaf.l@newmansvvs.se
0733574490

Emil Nilsson
Montör

emil.n@newmansvvs.se
0709446205

Jonathan Rubin
Montör

jonathan.r@newmansvvs.se
0701436710

Andreas Jönsson
Montör

andreas.j@newmansvvs.se
0703666005

Pontus Hallengren
Montör

0734270818

Gustav Karlsson
Montör

0709446203

Anna Maj Persson
Ekonomi

0479-13441

Hans Persson
Spolbil- och maskinansvarig

0706737097

Leverantörer

AGA, Aspen, Bosch, Callidus, CanVac, Coram, Dansani, Demerex, Dryson, FM Mattsson, Fresh, Geberit, Golvabia, Grohe, Gustabsberg, Hozelock, IDO, IFÖ, Incline, INR, ITT, KAN, Kima, Kinnan, Leakomatic, Leijma, LK, Miller, Mora, Mulltoa, Nibe, Nordhem, Noro, Purmo, Purus, Robota Pumpar, Smedbo, Stele, Svedbergs, TA, Tapwell, Thermopanel, Tylö, Uponor, Vedum, Villeroy & Boch, Wilo